Trianum

Baner%20Mirical

BANER%20GRUSZOWY

baner%20en-strip

0123
Newsletter - zapisz się, bądź na bieżąco z naszą ofertą i promocjami!

Koppert Biological Systems - naturalne środki ochrony roślin

 

Witamy Państwa na stronie internetowej firmy Koppert Biological Systems. Na rynku istniejemy od ponad 40 lat, niezmiennie dostarczając naszym klientom rozwiązania z zakresu naturalnych środków ochrony roślin, metod zapylania oraz podwyższania jakości upraw. Od początku naszej działalności postawiliśmy na rozwój, stałe poszerzanie kompetencji naszych pracowników i opracowywanie nowych rozwiązań z zakresu ochrony roślin. Stawiamy na innowacyjne metody, oparte na użyciu naturalnych, żywych organizmów. Nasze ogromne doświadczenie czyni nas ważnym elementem rynku zdrowej żywności i pozwoliło zyskać sympatię i zaufanie wielu klientów.

W naszym asortymencie znajdą Państwo gotowe rozwiązania zapobiegające działaniom wielu odmian szkodników, w tym między innymi: przędziorkom, mączlikom ostroskrzydłym, wciornastkom, mszycom (w szklarniach) oraz opuchlakom, pędrakom, turkuciom podjadkom (w szkółkach i ogrodach). W stałej sprzedaży posiadamy koncept produktów NatuGro, stymulujący rozwój roślin. Oferujemy również trzmiele zapylające do szklarni, tuneli oraz trzmiele do upraw otwartych. Posiadamy feromony do wyłapywania wielu gatunków motyli, ciem i chrząszczy.

Cenimy sobie naturalne metody i takimi chcemy chronić i wzmacniać Państwa rośliny.

Pierwsza Akademia Koppert

dystrybutorzy%20003Robert M. Pirsig mawiał: "Rozwiązania są proste – gdy tylko na nie wpadniesz". Rzeczywiście, szkolenie jest bardzo istotnym elementem przydatnym w handlu i doradztwie, również w biologicznych metodach ochrony roślin.

Tylko wiedza na temat produktów Koppert oraz jak prawidłowo wprowadzać organizmy pożyteczne może dać oczekiwane rezultaty. W następstwie tych idei, Koppert Polska zorganizował pierwszą Akademię Koppert dla polskich dystrybutorów.

Wydarzenie miało miejsce 9 października w Warszawie. W ciągu jednego dnia szkolenia, dystrybutorzy poznali nowe produkty Koppert oraz uzyskali szczegółowe informacje na temat pozostałej oferty. Oficjalna część rozpoczęła się po lampce szampana.

Spotkanie obejmowało prezentacje i warsztaty. Agnieszka zaprezentowała jak skutecznie chronić uprawy ogórka i pomidora, wspomniała również o produktach biologicznych dla sadów. Mirek przedstawił nowe możliwości w ochronie roślin ozdobnych. Irek i Magda dostarczyli informacji o logistyce i reklamacjach. Dystrybutorzy otrzymali również kilka praktycznych zadań, takich jak właściwe pakowanie produktów. Po zakończeniu każdego, zostały omówione błędy. Podczas przerw uczestnicy mogli poznać się lepiej, zadać pytania doradcom Koppert i omówić najpilniejsze kwestie. Miła atmosfera spotkania sprzyjała skutecznej nauce. ,,To był najwyższy czas, żeby zorganizować takie spotkanie” – usłyszeliśmy.

Akademia Koppert przyniosła korzyści wszystkim - zarówno dystrybutorom jak i pracownikom Koppert. Z jednej strony byliśmy w stanie zrozumieć potrzeby i problemy dystrybutorów lepiej. Z drugiej strony, rozwiązać wiele wątpliwości. Pozostaje tylko wykorzystać teorię w praktyce.

 

Koppert - Facebook Koppert - YouTube Koppert - Google+ Koppert - Flickr