Pierwsza Akademia Koppert

dystrybutorzy%20003Robert M. Pirsig mawiał: "Rozwiązania są proste – gdy tylko na nie wpadniesz". Rzeczywiście, szkolenie jest bardzo istotnym elementem przydatnym w handlu i doradztwie, również w biologicznych metodach ochrony roślin.

Tylko wiedza na temat produktów Koppert oraz jak prawidłowo wprowadzać organizmy pożyteczne może dać oczekiwane rezultaty. W następstwie tych idei, Koppert Polska zorganizował pierwszą Akademię Koppert dla polskich dystrybutorów.

Wydarzenie miało miejsce 9 października w Warszawie. W ciągu jednego dnia szkolenia, dystrybutorzy poznali nowe produkty Koppert oraz uzyskali szczegółowe informacje na temat pozostałej oferty. Oficjalna część rozpoczęła się po lampce szampana.

Spotkanie obejmowało prezentacje i warsztaty. Agnieszka zaprezentowała jak skutecznie chronić uprawy ogórka i pomidora, wspomniała również o produktach biologicznych dla sadów. Mirek przedstawił nowe możliwości w ochronie roślin ozdobnych. Irek i Magda dostarczyli informacji o logistyce i reklamacjach. Dystrybutorzy otrzymali również kilka praktycznych zadań, takich jak właściwe pakowanie produktów. Po zakończeniu każdego, zostały omówione błędy. Podczas przerw uczestnicy mogli poznać się lepiej, zadać pytania doradcom Koppert i omówić najpilniejsze kwestie. Miła atmosfera spotkania sprzyjała skutecznej nauce. ,,To był najwyższy czas, żeby zorganizować takie spotkanie” – usłyszeliśmy.

Akademia Koppert przyniosła korzyści wszystkim - zarówno dystrybutorom jak i pracownikom Koppert. Z jednej strony byliśmy w stanie zrozumieć potrzeby i problemy dystrybutorów lepiej. Z drugiej strony, rozwiązać wiele wątpliwości. Pozostaje tylko wykorzystać teorię w praktyce.

 

Koppert - Facebook Koppert - YouTube Koppert - Google+ Koppert - Flickr