01234
Newsletter - zapisz się, bądź na bieżąco z naszą ofertą i promocjami!

Aktualności

Polska Izba Technologii i Wyrobów Naturalnych

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Koppert jest jednym z podmiotów zrzeszonych w Polską Izbę Technologii i Wyrobów Naturalnych. Jej nadrzędnym celem jest rozwój zrównoważonej biogospodarki o możliwie wysokim stopniu innowacyjności. Firmy będące członkami Izby powinny stosować w swojej działalności naturalne technologie. Czyli takie, które nie naruszają bioróżnorodności ekosystemowej oraz nie degradują , a rewitalizują środowisko. Działania tych firm dążą do stworzenia rolnictwa przyjaznego dla człowieka i środowiska.

Pierwsze Dni Otwarte

W czwartek 13 czerwca odbyły się pierwsze Dni Otwarte firmy Koppert. Zorganizowane one były wraz z firmą Grodan, która jest światowym liderem w zakresie innowacyjnych podłoży z wełny kamiennej. Spotkanie odbyło się w szklarni należącej do Państwa Floriańczyków, w miejscowości Całowanie.

Czytaj dalej

Edukacja od najmłodszych lat

26 czerwca pracownik firmy Koppert - Ireneusz Osękowski odwiedził Przedszkole nr 2 w Nowym Tomyślu. Celem wizyty w "Plastusiowym Osiedlu" było zwiększenie świadomości dzieci na temat owadów występujących w ich najbliższym środowisku. Jako pracownicy firmy z branży biologicznej, wiemy jak ważne jest kształtowanie szacunku dziecka do otaczającej przyrody.

Czytaj dalej

Koppert - Facebook Koppert - YouTube Koppert - Flickr