01234
Newsletter - zapisz się, bądź na bieżąco z naszą ofertą i promocjami!

Aktualności

Konferencja Borówkowa

W bieżącym roku głównym hasłem Konferencji Borówkowej były "PERSPEKTYWY". 21 marca w Starachowicach spotkało się 40 wystawców i ok. 300 gości. Podczas spotkania wielokrotnie podkreślano, że uzyskanie wysokiej rentowność plantacji nie polega jedynie na założeniu plantacji. Niezmiernie ważna jest jej odpowiednia pielęgnacja oraz poszukiwanie nowych rynków zbytów, poświęcono tym tematom wiele uwagi. Na konferencji obecni byli również doradcy naszej firmy - Koppert Polska. Grzegorz Hoffman (zdjęcia poniżej) i Damian Pawliński przedstawili możliwości zastosowania Trianum i uli Tripol przy produkcji borówek. Goście mogli również wziąć udział w wielu interesujących wykładach m.in. na temat szkodników zagrażającym borówce oraz sposobach jej pielęgnacji/cięć.

TSW 2014

W dniach 19-20 lutego w Warszawie, wielu Ogrodników miało okazję się spotkać na Targach Warzywnictwa i Sadownictwa. Wśród 193 wystawców mogliście zaleźć i naszą firmę. Niewątpliwie targi TSW 2014 to ogromny sukces dla organizatorów tego spotkania. Zgromadziły one bowiem 6,5 tys. ogrodników, z Polski i z zagranicy. W trakcie targów można było wysłuchać wielu interesujących wykładów skierowanych do producentów truskawek, sadowników oraz producentów warzyw. Na stoisku firmy Koppert po raz pierwszy został zaprezentowany nowy ul, Natupol Booster (przeznaczony do upraw polowym o krótkim okresie kwitnienia).

Czytaj dalej

Dobroczynek Gruszowy/Maja w ogrodzie

Namawiamy do obejrzenia 474 odcinka Mai w ogrodzie, gdzie opisano jak dobroczynek gruszowy chroni drzewa przed przędziorkiem i szpecielem (minuta 9:10).

kliknij aby zobaczyć